Кошик

Жироспалювачі для спортсменів

Професійні бодібілдери, а також спортсмени - любителі, для збільшення результативності тренувань приймають спеціальні харчові добавки - жиросжигателі. Основне їх призначення:

прискорення метаболізму;

поліпшення обмінних процесів в організмі.

Високу ефективність такі комплекси для спорту мають при схудненні, а також під час сушіння, в комплексі з фізичними навантаженнями. Прийом препаратів дозволяє позбутися від зайвої підшкірної жирової прошарку, не втративши при цьому нарощену м язову масу.

В Україні досвідчені і початківці спортсмени, як чоловіки, так і жінки, можуть придбати жиросжигающие препарати від кращих світових виробників спортивного харчування, в нашій компанії ТОВ «Топові товари». Ми пропонуємо різноманітний асортимент продукції високої якості, що підтверджено численними сертифікатами. Будучи офіційними постачальниками товарів від виробників, які позитивно зарекомендували себе на європейських ринках, наші клієнти гарантовано отримають оригінальний СпортПит, а не аналог сумнівної якості.

Віді жироспалювачів, їх характеристики
Сучасні жіросжігателі, купити які за найбільш вигідною ціною можна на нашому сайті, відрізняються наявністю в складі активних діючих компонентів, а також речовин, що володіють різним механізмом дії на організм. Але, не дивлячись на відмінності, всі вони надають ефективну дію під час фізичних тренувань, дозволяючи позбавитися від зайвого жиру, зробити тіло рельєфним і красивим.

термогеники
Дані препарати не є сжигателями жиру в прямому сенсі слова. Їх прийом підсилює споживання калорій під час виснажливих тренувань, підвищуючи тим самим її результативність. Під час прийому термогеников відбувається підвищення температури тіла і артеріального тиску, в результаті чого організм починає боротися із запальним процесом і витрачає калорії.

ліпотропіки
Підвищують метаболічні процеси, під час яких розщеплюється жир. Спалювач жиру даного виду покращує результативність низкоуглеводной дієти (в чергуванні з вуглеводної). На відміну від термогеников, вони не підвищують тиск і температуру.

вуглеводні блокатори
При попаданні в шлунково-кишковому тракті білки (блокатори вуглеводів) пов'язаність язують ферменти, що розщеплюють їх, сприяють зниженню засвоєння цукру організмом. Ефективним вживання вуглеводних блокаторів для спалювання жиру буде в разі, якщо зайва вага з'єднання явився через зайвого вживання в їжу солодкого.

блокатори жиру
Являють собою білки, що зв'язку язують ліпазу (фермент, призначений для переробки жиру). Ефективним їх застосування буде, якщо зайва вага з'єднання явився після надмірного вживання жирної їжі.

Препарати, що знижують апетит
З'єднання єднання хімічного характеру, що впливають на рецептори, що відповідають за бажання приймати їжу (ефективні при розтягнутому шлунку).

блокатори кортизолу
Ці жиросжигающие препарати для схуднення допоміжного типу, сприяють уповільненню катаболічних процесів, роблячи зниження ваги більш рівномірним. Під час їх прийому на язова маса, напрацьована при тренуваннях, зберігається.

Також до спортивного харчування, спалює жир, відносяться різні БАД і заповнюють, комплексні анаболічні гормони, стимулятори щитовидної залози.

Але слід пам " ятати, що призначаються таблетки - жіросжігателі для спортсменів тільки досвідченими лікарями, після повного обстеження. Самостійний прийом може призвести до появи різних захворювань, значних порушень функціонування організму.

Різна жиросжигающее спортивне харчування для тренувань, що дозволяє за короткий період часу позбутися зайвого жиру, можна замовити на сайті нашого інтернет - магазину. У каталозі розміщені фото і опис шкірного продукту, також зазначено, скільки коштує оригінальний, якісний спалювач жиру. Продукція доступна для жителів Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя та інших населених пунктів країни.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Фільтри
Контакти
  • Телефон:
    +380931333656
  • Контактна особа:
    Нестеренко Лилия Александровна
  • Адреса:
    ул. Ушинского 40, Київ, Украина