emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
+380 (96) 980-72-84
ул. Космонавтов 47, Київ, Україна
Кошик
Топовые товары

Предтренировочний комплекс

Спортивне харчування відіграє важливу роль в раціоні не тільки професійних спортсменів, а й любителів. Прийом спеціалізованих препаратів сприяє нарощуванню м язів, поліпшенню рельєфу, спалюванню жирових відкладень, збільшення сили, підвищенню витривалості. Для того, щоб тренування були більш результативними, ефективними та якісними, більшість бодібілдерів і звичайних спортсменів, вживають предтренировочний комплекс, який представляє собою спеціальні харчові добавки. Вони є найбільш популярною групою спортпіта. Основне призначення таких добавок:

підвищення витривалості;

додаток сил;

поліпшення концентрації і кровопостачання м'яких язових тканин;

спалювання зайвого жиру і нарощування м'язової тканини;

скорочення відновного періоду.

Правильно підібраний предтренік, дозволяє спортсменам вийти за межі своїх фізичних можливостей, зробити тренування краще і результативніше. Такі добавки можуть складатися з одного компонента, або містити комплекс спеціальних добавок.

Наша компанія ТОВ «Топові товари» представляє спортивне харчування кращих світових виробників, які позитивно зарекомендували себе на європейських ринках. Ми пропонуємо найнижчі ціни на весь асортимент продукції, висока якість якої підтверджується сертифікатами.

Віді предтреніровочних комплексів, їх характеристики
З огляду на різноманітні переваги численних клієнтів, ми постійно розширюємо асортимент продукції, пропонуючи найбільш ефективні, якісні продукти. У нашому інтернет - магазині жінки і чоловіки мають можливість придбати предтреніровочную препарати з вмістом креатину і його похідними, або без вмісту креатину. Залежно від присутніх у складі комплексів активних компонентів, дії, яке вони надають на організм спортсменів, бустери бувають трьох видів.

Стимулюють центральну нервову систему (за рахунок вмісту кофеїну і таурину).

Підвищують силу, що сприяють підвищенню ефективності тренувань, (бетаїн, бета - аланін).

Збільшують пампінг (приплив крові до м'язової тканини підвищується під впливом цитруліну, аргініну).

Крім цього, предтреніровочную добавки містять вітаміни групи В, які є найважливішими для фітнесу. Вони беруть участь у метаболічних процесах, роботі м язових тканин, сприяють перетворенню калорій в енергію, спалюють жир. На сайті нашої компанії предтренік купити можна в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner