Кошик

Навушники і годинник

Навушники - пристрій для особистого прослуховування музики або інших звукових записів, в комплекті з мікрофоном можуть використовуватися як засіб для ведення переговорів по телефону або за допомогою іншого засобу голосового зв'язку.

За своєю будовою, навушники відносяться до класу електро-акустичних перетворювачів. У переважній більшості навушників використовують електродинамічні випромінювачі, які називаються динаміками, звідси і назва - динамічні навушники. Існують також навушники з електростатичними випромінювачами, але, не дивлячись на деякі переваги (зокрема, в локалізації джерел), вони не користуються широким попитом в силу своєї високої вартості

віді навушників

Навушники - «затички» Sony
Навушники бувають:

За способом передачі сигналу
дротові - з'єднання єднані з джерелом дротом забезпечує максимальну якість передачі сигналу. Для приєднання дроту переважно використовується гніздо TRS.
бездротові - з'єднання єднані з джерелом через бездротовий канал (радіо, інфрачервоного випромінювання, Bluetooth) і тому мобільні, альо мают прив'язана язку до бази і мають обмеження радіусу дії.
по формі
«Вкладиші» - мають маленький розмір і поміщаються у вушну раковину
накладні - накладаються на вухан.
повнорозмірні - охоплюють вухан.
за ізоляцією
відкритого типу - мають відкриті (тобто акустично прозорі) чашки. Акустична прозорість означає практично повну відсутність власних резонансів, падіння рівня низьких частот, а також досить сильні проникнення зовнішніх шумів і навпаки, випромінювання звуку в навколишнє середовище.
закритого типу - з закритими чашками. Забезпечують значно ізоляцію від зовнішніх звуків. Через власні резонанс мають гіршу якість звуку з порівнянними відкритими навушниками.
напівзакриті - проміжний варіант.
Технічні характеристики

Піктограма навушників для позначення роз'ясненнями ємів, регуляторів і т. д.
Основними технічними характеристиками є частотний діапазон (цей параметр, вимірюваний в герцах і кілогерцах, найчастіше вказується на коробці з навушниками і чим більша різниця між нижньою і верхньою межею частот, тим вище якість звуку), чутливість, електричний опір, максимальна потужність і рівень спотворень у процентному відношенні.

Амплітудно-частотна характеристика
Чутливість: ставлення рівня звукового тиску в вхідної напруги або струму. Як правило, динамічні навушники мають чутливість від 100 дБ, при меншій чутливості звук може бути занадто тихим (особливо при використанні навушників з плеєром або тому подібними пристроями). На чутливість впливає матеріал магнітного сердечника, використаного в навушниках (наприклад, неодимові магнітні сердечники). Навушники- «вкладиші» з малим діаметром мембрани мають малопотужний магніт.
Електричний опір, або навантаження для джерела електричної енергії (і звукового сигналу). Високий опір є причиною [уточнити] нерівномірності амплітудно-частотної характеристики в самому динаміку. Тому професійні моделі навушників мають номінальний опір від 200 до 600 Ом, а їх дорожнеча обумовлена в тому числі боротьбою з спотвореннями. Для напівпрофесійних навушників характерний опір до 100 Ом.
Важливо відповідність значення модуля повного електричного опору навушників і вихідного опору джерела звуку. Більшість портативних навушників розраховано на опір 32 Ом. Навушники з опором 16 Ом мають підвищену випромінюється акустичну потужність.
Максимальна потужність.
Рівень спотворень: навушниках вимірюється у відсотках. Чим менше цей відсоток, тим краща якість звучання. Внесення навушниками спотворень, менших 1% в смузі частот від 100 Гц до 2 кГц є прийнятними, тоді як для смуги нижче 100 Гц допускається 10%

 

Годинник - пристрій для вимірювання часу.

Більшість сучасних годін використовують періодичні процеси на зразок автоколивань, історичні години на кшталт пісочних або водяних використовували для вимірювання проміжків часу тривалість певного процесу, наприклад пересипання піску з однієї половини в іншу через вузьку щілину.

Виконуючи свою основну функцію, годинник часто є художніми та ювелірними виробами, мають значно цінність завдяки унікальному дизайну.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Фільтри
Контакти
  • Телефон:
    +380931333656
  • Контактна особа:
    Нестеренко Лилия Александровна
  • Адреса:
    ул. Ушинского 40, Київ, Украина