Кошик

Фіточаї трав'яний яні збори

Трав'яний напій, який готується і вживається як звичайний чай - це і є фіточай. До його складу входять плоди, квітки, стебла, листя або коріння різних рослин, без вмісту кофеїну. Наявність у складі тільки рослинної сировини, свідчить про натурального його походження. Такий чай можна пити, як гарячим, так і холодним. Залежно від складу, він надає на організм профілактичний, оздоровчий вплив. Кожна рослина має корисні або цілющими властивостями, виходячи з цього, склад шкірного чаю підбирається відповідно до його призначення. Також трав'яний яні збори приємні на смак, мають тонкий, вишуканий аромат. Їх прийом сприяє:

відновленню сил;

зміцненню імунітету і нервової системи;

підвищенню життєвого тонусу;

поліпшенню травлення;

виведенню токсинів з організму;

нормалізації роботи внутрішніх органів.

У нашому інтернет - магазині «Топові товари» жителі Києва, Харкова, Одеси та інших міст України можуть замовити кращі натуральні збори, сировина для яких заготовлювати в екологічно чистих регіонах.

Який фіточай можна придбати у нас
З огляду на різноманітні переваги клієнтів, наша компанія пропонує високоякісний фіточай, купити який можна за найбільш вигідною ціною. На сторінках електронного каталогу у величезному асортименті представлені ефективні збори, для профілактики і лікування різних захворювань:

дерматологічних;

серцево - судинних;

шлунковокишкового тракту;

органів дихання;

суглобів;

простудних захворювань;

багатьох інших.

Збори можуть складатися з однієї рослини, або мати в складі кілька видів, кожен з яких має виняткові властивості, і при комплексному використанні доповнюють ефект один одного. Залежно від дії на організм, фітозбори діляться на:

тонізуючі;

загальнозміцнюючі;

сечогінні;

для схуднення;

поліпшують сон;

очищаючі;

проносні;

заспокійливі;

серцеві;

ниркові;

печінкові;

інші.

Також у нас можна придбати фіточаї для чоловіків (лікування простатиту, для поліпшення потенції), а також жіночі збори, призначені для прийому при молочниці, мастопатії, для усунення симптомів клімаксу. Ознайомитися зі зборами можна на сайті нашої компанії, де представлені фотографії шкірного продукту, а також докладний опис складу зборів, спосібі їх застосування.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3