Корзина

GiperTen (ГиперТен) - капсули від гіпертонії. Інтернет магазин 24/7

В наличииКод: 847484655

181 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380931333656
 • Контакты
  • Телефон:
   +380931333656
  • Контактное лицо:
   Нестеренко Лилия Александровна
  • Адрес:
   ул. Ушинского 40, Киев, Украина
 • Условия возврата и обмена

Будь гіпотензивний синтетичний препарат призводить до старіння судин пацієнта і нерідко дає серйозні побочки. Безпечно і ефективно позбавляє від гіпертонії засіб, безперервно підтримує нормальний рівень тиску і допомагає організму усунути причини підвищеного тиску.

Показання

GiperTen є універсальним препаратом, усуває підвищений тиск, оздоровлюючим серце і запобігає хворобам серця і судин. Він став першим препаратом, здатним знизити тиск природним шляхом і повністю позбавити від гіпертонічної хвороби. Суть впливу препарату GiperTen полягає у нормалізації кровообігу, а також у подоланні основних факторів вищезазначеного захворювання.

Що це таке

Гипокапниемия (наукова назва синдрому, що полягає в постійному нестачі кисню в кров'яних клітинах) є безпосередньою причиною гіпертонії, оскільки веде до постійного патологічно суженному станом артеріол і дрібних артерій.

Механізм дії:

 • Падає кількість кисню в крові артерій.
 • Посудину раптово звужується (це захисна реакція).
 • Завдяки унікальній технології препарат GiperTen забезпечує збереження необхідного вмісту в крові кисню.
 • Чим вище концентрація кисню в крові, тим слабкіше тиск на судинні стінки.
 

Переваги препарату

GiperTen відрізняється від інших препаратів від гіпертонії синергічною дією інгредієнтів у його складі (тобто вони доповнюють і підсилюють свої ефекти). При цьому відсутні звикання і побочки. Зручний для використання, що не призводить до різких стрибків, м'яко знижує тиск до норми, цей препарат при постійному застосуванні забезпечить не тільки тимчасову стабілізацію тиску, а усунення самої причини гіпертонії, оскільки аутоімунні процеси будуть повернені назад.

Склад засобу GiperTen від гіпертонії

 

Даний препарат належить до інноваційних. У ньому містяться витяжки цілющих рослин. Кожен компонент пройшов тестування в лабораторних умовах, показавши величезну ефективність і разом з тим — безпека.

 1. Корінь астрагала. Завдяки природним вітамінів і кислот, які містяться в значних концентраціях в цій рослині, зменшується артеріальна чутливість щодо судинозвужувальних імпульсів. Також пустирник забезпечує очищення судинних стінок від бляшок і зменшує концентрацію ліпідів в кров'яних, включаючи холестерин.
 2. Вітамінний комплекс B6. Зменшує концентрацію холестерину, запобігає прогресуванню атеросклерозу, прискорює відновлення тканин, які були пошкоджені.
 3. Звіробій. Забезпечує регулювання тиску, нормалізацію серцевого ритму, виключає появу тромбів, а також кальцієвих відкладень на стінках судинних.
 4. Пустирник. Ця рослина можна назвати справжнім джерелом корисних речовин. Зокрема, у пустирнику міститься багато гістаміну, вырабатывающегося і самим організмом саме для збільшення просвіту судин, що призводить до падіння тиску.
 5. Глід. Його вже протягом століть застосовують для лікування серцевих захворювань. Глід здатний запобігати інсульти та інфаркти навіть при важкій формі ГБС.

Інструкція по застосуванню

Даний засіб слід приймати по 1 капсулі двічі або тричі щодня за півгодини перед їжею, запиваючи. При цьому слід контролювати тиск.

 

Характеристики
Основные
Страна производитель Израиль
Пользовательские характеристики
Форма выпуска Капсулы
Количество в упаковке 20 шт.
Информация для заказа
 • Цена: 181 грн.