Корзина

Термобілизна і корегуюча білизна

Термобілизна - це особливе нижню білизну, що зберігає тепло. Термобілизна при невеликій вазі еквівалентно по збереженню тепла двом і більш верствам традиційного одягу і не дає спортсмену пропотіти і промерзнути. Цими властивостями в деякій мірі володіє вовняну білизну. Однак воно нетривке, вимагає дбайливого звернення. До того ж, якщо додати в пряжу зовсім небагато бавовни, теплозберігаючі та влагопроводность властивості білизни погіршуються. Частково ці недоліки були вирішені додаванням в шерсть штучних волокон, однак сучасні технології виготовлення синтетичної пряжі, такі як «зірочка» і «острова в море», дозволили зробити тканину, що перевершує за характеристиками навіть шерсть.

Коригуюча  білизна - це особливе жіночу нижню білизну, яке призначене для формування тіла, підтримки і в цілому дозволяє візуально зменшити розмір в'ялих частин тіла. Якщо ви хочете виглядати краще, під усіма видами верхнього одягу, то це для вас. Коригуюча білизна працює схожим чином, як і старомодні корсажі, проте набагато комфортніше. Приховати надлишкову вагу тіла можна тепер без мук і без сторонньої допомоги.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете вибрати для себе відповідне термобілизна або коригуюча білизна відмінної якості і за доступними цінами.

Чому обирають нас:

Ми гарантуємо якість товару.
Ніяких підробок і низькопробних товарів.
Вся продукція сертифікована.
Пересилання в будь-який регіон України зручними службами доставки.
Професійна консультація менеджерами в процесі оформлення замовлення.
Інтернет-магазин «Топові Товари» - ваш комфорт і багатющий каталог товарів під будь-які потреби.

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Фильтры
Диапазон цен, грн.
Наличие
 • 1
Степень фиксации
 • 1
Страна производитель
 • 1
Контакты
 • Телефон:
  +380931333656
 • Контактное лицо:
  Нестеренко Лилия Александровна
 • Адрес:
  ул. Ушинского 40, Киев, Украина