emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
+380 (96) 980-72-84
ул. Космонавтов 47, Киев, Украина
Корзина
Топовые товары

Жіночій збуджувач

Жіночий збудник - фармакологічний засіб, що сприяє нормалізації лібідо і гармонізує загальні сексуальні відносини з партнером. Збуджуючі засоби для жінок мають давню історію.

У давнину, середньовіччя, новий і новітній час препарати, які посилюють сексуальний потяг, виготовлялися з відварів рослин ( "зібраних в зростаючу місяць"), різних тонізуючих вичавок і афродизіаків.

Хімічна фармакологія засобів, що збуджують жіноче сексуальний потяг, з'явилася тільки в кінці ХІХ - початку ХХ століть. Широке поширення препаратів для жінок різного віку і для дівчат було пов'язано з розвитком феміністського руху і бажанням представників слабкої статі бути повноправним партнером сексуальних відносин.

Фармакологічні свідчення прийому препаратів, що збуджують сексуальний потяг жінок
Сексологи рекомендують приймати жінкам збуджуючі препарати для того, щоб нормалізувати своє сексуальне життя в родині або з партнером, а також для загального підтримання лібідо (статевого потягу).


Порушення сексуальної гармонії у жінок найчастіше відбувається з наступних причин:

перевтома на роботі;

емоційна втома в побутових комунікаціях (сварки, скандали, істерики);

виникнення хронічних захворювань, які потребують системного лікування (діабет, ниркові недостатності, цистит, підшлункова залоза та інші органи ЦПТ);

порушення менструальних циклів;

гормональні дисфункції.


Витоки сексуального розладу можуть бути не тільки в емоційному "перегрів" жінки, але і в її загальної фізіологічної втоми. Для того, щоб оперативно нормалізувати сексуальне життя магазин ТОВ "Топові товари" пропонує широкий набір універсальних стимуляторів, які підходять під найскладніші схеми, як терапевтичних лікувальних програм, так і для жінок, які не мають ніяких тимчасових фізіологічних відхилень.

Рішення купити той чи інший препарат може залежати тільки від тривалості дії, ступеня збудливості, часу застосування, ціни, швидкості доставки і відсутності протипоказань препарату.

Види жіночих збудливих стимуляторів
Всі фармакологічні препарати, що стимулюють жіночий секс, умовно ділять на синтетичні і гомеопатичні. Для прийому синтетичних збудників спеціалісти рекомендують спочатку звернеться до профільного лікаря, щоб уникнути негативних наслідків, якщо препарат протипоказаний того чи іншого хронічного захворювання.

Гомеопатичні збудники для жінок - це по суті і є ті самі народні засоби, приготовані з рослинних компонентів флори, різних витяжок і трав'яних концентратів. Вони абсолютно нешкідливі, мають кумулятивний (накопичувально-нормалізує) ефект і розраховані на тривалий час.

Синтетичні, і гомеопатичні збудливі стимулятори мають свої недоліки. Синтетичні - обмежені протипоказаннями хронічних захворювань жінок. Гомеопатичні - не володіють сильним оперативним дією, це, звичайно, не бади, але їх дія розтягнуто в часі.

Скільки коштує замовити в Україні жіночий збудник будь-якого виду і яка вартість доставки цього товару? Мережі спеціалізованих магазинів є в Києві, Харкові, Одесі та інших обласних центрах.

Не потрібно через пошуковик моніторити онлайн простір. Інтернет-магазин ТОВ "Топові товари" пропонує покупцям щадні ціни на всі види інтимних товарів і доставки їх споживачеві.

ГалереяСписок

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner